Slider

Un atkal Pifs

140680763247
140680763247
17. decembra rītā 1. un 2. klases skolēnus sagaidīja pārsteidzoša satikšanās ar Pifu. Jā, ar labsirdīgo sunīti Pifu, kuru radījis franču karikatūrists Ž. Arnāls. Skolēni ar interesi vēroja sunīša Pifa un viltīgā runča Herkulesa ķīviņus, asprātīgo pelīti, krustmāti Agati, Dudū un tēvoci Tontonu. Ar sunīti Pifu mūs iepazīstināja Latvijas Leļļu teātris izrādē „ Un atkal Pifs”. Izrādē skanēja par latviešu bērnu mūzikas klasiku kļuvušās I. Vīgnera dziesmas. Leļļu teātra izrādi vērojām ar „ Latvijas skolas somas” atbalstu.

                                                           Skolotāja D. Auzāne

Sunītis Pifs un runcis Herkuless, krustmāte Agate un krusttētiņš Tontons, Dudū un Rozālija. Šie personāži neprasa komentārus ne Francijā, kur pirms daudziem gadiem tos radīja franču karikatūrists Žans Arnāls, ne Latvijā, kur tie pazīstami jau vairākām paaudzēm gan kā komiksu grāmatu, gan leļļu teātra izrāžu varoņi.

Latvijas Leļļu teātrī labsirdīgā Pifa un viltīgā Herkulesa ķīviņi ir piedzīvojuši atkārtotus iestudējumus un veido teātra Zelta fondu. Par latviešu bērnu mūzikas klasiku kļuvušas arī izrādē skanošās Ivara Vīgnera dziesmas. 

skolas_soma-krasains-web
skolas_soma-krasains-web