Slider

Ieteikumi skolēniem, kas jāievēro, mācoties attālināti

Alarm clock, pencils and a stack of books. Back to school.
Alarm clock, pencils and a stack of books. Back to school.

 

 Esiet atbildīgi, saprotoši un ar pozitīvu attieksmi!

 

 

  • Iekārto savu darba vietu mājās tā, lai tā būtu ērta mācību darbam.
  • Ik rītu pirms stundu sākuma e-klases dienasgrāmatā iepazīsties ar veicamajiem dienas uzdevumiem un saplāno savu laiku, lai pieslēgtos tiešsaistes nodarbībām vai veiktu patstāvīgos uzdevumus.
  • Tiešsaistes stundām pieslēdzies ar savu patieso vārdu. Skolēniem visas nodarbības laikā jābūt ieslēgtai datora vai mobilās ierīces kamerai 🎥. Mikrofoni tiek izslēgti 🤫, lai ierobežotu fona troksni. Ja vēlies runāt, izmanto funkciju “pacelt roku” 🤚, kad tevi aicina atbildēt, ieslēdz mikrofonu 🎤
  • Uzdotos darbus iesūti skolotāja norādītajā laikā un veidā. Ja nav iespējams pieslēgties tiešsaistei vai laikus iesniegt darbus, nekavējoties sazinies ar mācību priekšmeta skolotāju vai klases audzinātāju e-klases pastā.
  • Skolotāji un pedagoga palīgi ir pieejami konsultācijām, piesakies konsultācijai vai uzdod jautājumu e-klases pastā.
  • Katru dienu ieplāno laiku fiziskām aktivitātēm un pastaigām svaigā gaisā.