Slider

Pateicība ikvienam.

cerini-pavasaris-cerins-52164745
cerini-pavasaris-cerins-52164745
Reibinošā ceriņu smarža ieskandina mācību gada beigas. Tas šoreiz aizritējis citādi, nekā ierasts, un prasījis no skolēniem, viņu ģimenēm un pedagogiem ļoti daudz – prasmi pielāgoties, pamanīt lietas, kas iepriekš ikdienas dunā paslīdējušas garām, atrast sevī enerģijas rezerves, kad liekas, ka vairs nav, kur smelties…

Gada laikā esam kavējušies grūtsirdības ielejās un klupuši aiz pārpratumu pakalniem, vienlaikus atstājot sīkās nebūšanas ceļa putekļos un turpinot virzīties uz priekšu.

Paldies ikvienam par pacietību, klātbūtnes sajūtu no attāluma un atbalsta vārdiem, izceļot labāko katrā no mums.

Izaicinājumu pilnais ceļš paliek aiz muguras, bet mēs esam šeit un tagad – ar bērnišķīgu prieku meklējam laimītes ceriņos un iztālēm redzam jaunas kalnu virsotnes, kuras visi kopā, plecu pie pleca, dosimies iekarot pēc tam, kad vasaras krāšņākie saulrieti būs iekrituši sirdī.

Alises mamma Lana Kindzule