Miķeļdiena
Sēņu čempionāts
Tēvu diena
Zinību diena
Erasmus+ kursi Malagā
previous arrow
next arrow
Slider

Rēzeknes teātra “Joriks” izrāde “Cauruļzobis vienīgais”

lejupielāde
lejupielāde
Cilvēks ir ļoti labestīga būtne. Bērnos labestības deva ir īpaši liela. Tādēļ bērni ir tik izpalīdzīgi un saprotoši, tik dāsni un mīļi. Viņi ir gatavi ziedot laiku un spēkus, lai palīdzētu nelaimē nonākušajam.

 

26. martā vērojot Rēzeknes teātra “Joriks” sagatavoto izrādi “Cauruļzobis vienīgais”, tika iedarbināts kaut kur dziļi snaudošais, bet visos esošais, izmeklētāja talants. Šis talants nes līdzi visas iepriekš minētās īpašības, jo nevar palikt vienaldzīgs pret kādu, ko esi iepazinis! Paralēli izrādes izmeklēšanas gaitai, ko vērojām datoru ekrānos, skolēni “būvēja” savu izmeklēšanas plānu.

Pēc noskatītās izrādes bērni vēlējās runāt par savu pieredzi, par saviem mājdzīvniekiem, par piedzīvoto, kas ne vienmēr ir bijis pozitīvas emocijas raisošs. Izrāde “Cauruļzobis vienīgais” kārtējo reizi lika aizdomāties par cilvēka attieksmi pret kādu, ko pats ir pieradinājis, par atbildību un līdzjūtību.

Vērot Rēzeknes teātra sagatavoto izrādi “Cauruļzobis vienīgais” mums līdzēja projekts “Latvijas skolas soma”.

                                                                                              Inese Bodunova

skolassoma2
skolassoma2

skolas_soma-krasains-web
skolas_soma-krasains-web

#LatvijasSkolasSoma #Gulbenesnovads