Slider

Izlādē pozitīvi!

P1211631
P1211631
Jaunieši – tā ir enerģija, kura nepazūd, bet vienmēr kaut kur piezemējas. Tiklīdz pietrūkst darbu, ko darīt, tā viegli pārtop nedarbos.

Kampaņa #TapisArJauniešuEnerģiju tiek īstenota, lai informētu sabiedrību un lēmumu pieņēmējus par jaunatnes NVO nozīmi.

Tā noritēs turpmākos divus gadus un kampaņas vadmotīvs ir jauniešu pozitīvās enerģijas izlāde, proti, enerģijas izlādes veicināšana tieši pozitīvā veidā, lai samazinātu iespējamās negatīvās enerģijas izpausmes. Šī iemesla dēļ radīta kvalitātes zīme, kas apzīmē iepriekšminēto jauniešu pozitīvās enerģijas izlādi. Dažādi piemēri un pati zīme aplūkojama mājaslapā https://jauniesuenergija.ljp.lv/.

Stāķu 18. skautu un gaidu vienība sadarbībā ar jauniešu centra “Ligzda” pārstāvjiem piedalījās atklāšanas pasākumā Facebook tiešraidē. Stāķu parkā tika uzstādīta kvalitātes zīme “Tapis ar jauniešu enerģiju” jeb BLĪKŠĶIS. Parkā regulāri notiek 18. SGV nodarbības, kurās jaunieši apgūst āra dzīves prasmes, dara labos darbus, sakopj un labiekārto parku. Šī vieta kalpo par sava veida “zaļo stadionu”, kur organizēt pasākumus un atpūsties gan Stāķu pamatskolas skolēniem, gan pagasta iedzīvotājiem.

Aicinām arī citus novada jauniešus piedalīties šajā kampaņā!

Vairāk informācijas https://jauniesuenergija.ljp.lv/

Aina Rubene,

Stāķu 18. SGV vadītāja

Galerija: https://stakuskola.lv/index.php/galerijas/foto-galerija-2020-2021#nanogallery/nanoGallery/72157718946218342