Miķeļdiena
Sēņu čempionāts
Tēvu diena
Zinību diena
Erasmus+ kursi Malagā
previous arrow
next arrow
Slider

Barikāžu atceres pasākumi

2 300x225Lai izprastu mūsu valstij nozīmīgus vēstures notikumus, Stāķu pamatskolas skolēni iesaistījās barikāžu atceres pasākumos. Jau trīs janvāra nedēļas dzīvojam ar atmiņām par barikāžu laiku – par apbrīnojamo cilvēku drosmi, kopības spēku, kas vienoja brīvībai.
Ar Barikāžu muzeja atbalstu 14. janvārī vecāko klašu skolēni noskatījās filmu “Mans barikāžu stāsts”, sākumskolas skolēni – animācijas filmu. 5. februārī 5. klase ekskursijas laikā apmeklēs nodarbību barikāžu muzejā.


No 18. – 22. janvārim aktu zālē varēja apskatīt Stāķu ciema bibliotekāres sagatavotu izstādi “Barikādēm – 25”.
1 300x225janvārī skolas aktu zālē skolēni tikās ar barikāžu dalībniekiem: Ilzi Mezīti, Aivaru Puniņu, Viktoru Podziņu, Edgaru Stepānu, Juri Duļbinski un klausījās sava novada cilvēku stāstos par barikāžu laiku. Pēc tikšanās skolēni apmeklēja barikāžu atceres pasākumu Gulbenes novada vēstures un mākslas muzeja pagalmā. Zemessargu lāpu un ugunskura liesmu ieskauti, malkojot tēju izbaudīja patiesu barikāžu laika noskaņu.