Prieks Ziemassvētku gaidīšanā

Attachment1
Attachment1
Ziemassvētku gaidīšanas laiks nāk ar gaišām domām, gatavošanos.  Arī Stāķu pamatskolas 1 – 6. klašu  skolēni rosās, radot   svētku dāvanas.Čiekuri pārvēršas zaigojošos rotājumos un spožos rūķēnos, nedzīvie kartona gabali pārtop sargeņģeļos. Krāsainais bērnu prieks rindo apsveikuma kartīti pie kartītes. Dāvanu  ir tik daudz, ka var dalīties gan tuvu, gan tālu.

Šogad Stāķu pamatskola iesaistās  eTwinning  Ziemasvētku projektā, kurā piedalās 31 skola no dažādām valstīm, piemēram Serbijas, Portugāles, Spānijas, Itālijas, Francijas u.c. Vistālākā zeme ir Tunisija. Šis projekts norisinās jau 7 gadu. Uzdevums ir izveidot Ziemassvētku dekorus un kartiņas ar laba vēlējumiem svētkos un nosūtīt tos projekta partneriem.

Eglīšu rotājumi un Ziemassvētku kartītes ar apsveikuma vārdiem  jau ir ceļā pie draugiem visā pasaulē, bet prieks katram sirsniņā. Savu prieku  vēlamies dalīt cilvēkiem Gulbenes novadā. Lai kopā ar mūsu prieku piesaucam balto sniegu! Lai puteņo pārslas un  vīrusus aizputeņo nebūtībā!

Projektu asistente Stāķu pamatskolā Ilze Putne

Galerija: