Slider

Uzsākta skolēnu uzņemšana 2020./2021. mācību gada 1. klasē

Flickr Suite Plugin ERROR! Flickr API Error: - "Photo "49862771351" not found (invalid ID)"
Aicinām topošos pirmklasniekus un pirmklasnieku vecākus iepazīties ar Stāķu pamatskolas telpām, apskatot video, kas izvedīs Jūs virtuālā ekskursijā. Iesniegumu pieņemšana katru darba dienu no 9:00 līdz 14:00.

 

Stāķu pamatskola aicina pirmklasniekus!
Stāķu pamatskola aicina pirmklasniekus!

Reģistrējot bērnu uzņemšanai 1.klasē, vecāks/aizbildnis:

  • iesniedz skolas direktorei adresētu iesniegumu (iesniegumā norāda vecāku vai atbildīgās amatpersonas vārdu un uzvārdu; izglītojamā vārdu, uzvārdu un personas kodu vai dzimšanas datumu; izglītojamā deklarētās un faktiskās dzīvesvietas adresi; izvēlēto izglītības programmu; saziņas veidu ar izglītības iestādi, norādot arī elektroniskā pasta adresi);
  • uzrāda bērna dzimšanas apliecību vai dokumentu, kurā norādīts bērna personas kods;
  • uzrāda vecāku (aizbildņu) personu apliecinošu dokumentu;
  • aizbildņi iesniedz aizgādību apliecinoša dokumenta kopiju, uzrādot oriģinālu direktoram;
  • iepriekš iegūto izglītību (ja ir) apliecinoša dokumenta kopiju, uzrādot oriģinālu direktoram;
  • bērna medicīnisko karti (veidlapa Nr. 026/u);
  • valsts vai pašvaldības pedagoģiski medicīniskās komisijas (turpmāk – pedagoģiski medicīniskā komisija) atzinumu, ja izglītojamais tiek uzņemts speciālās izglītības programmā vai ja viņam ar pedagoģiski medicīniskās komisijas, logopēda, izglītības vai klīniskā psihologa atzinumu ieteikti atbalsta pasākumi mācību procesā.

Video “Esi gaidīts Stāķu pamatskolas 1.klasē”

 

No jūnija turpināsies skolēnu uzņemšana arī 2. – 9. klasē. Izglītības iestādes maiņa notiek uz vecāka/aizbildņa iesnieguma pamata, norādot izglītības iestādi, no kuras skolēns izstājas.

Sakarā ar ārkārtas situāciju valstī iesniegumu var nosūtīt arī elektroniski, parakstot ar drošu elektronisko parakstu, sūtot uz skolas e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. . Papildus informācija pa tālruni 26302611.

Iesnieguma veidlapa, to varat aizpildīt jau iepriekš.