Slider

Valentīndienas šovs “Tiešraide”

unnamed
unnamed
Saule. Pie debesīm parādās nelielas mākoņu gubiņas. Saulei, reiz pa reizei, priekšā aizskrien mākoņu aitiņas. Saule koķeti te uzrodās, te atkal pazūd. Maz pa mazam mākoņu vāli kļūst tumšāki un draudīgāki. Lietus lāses sāk dungot pa logu, starp tām kā mazas, bet straujas spāņu dejotājas, virpuļo sniegpārslas. Viss mutuļo, mainās un griežās. Liekas, ka dejas straujums pierimst. Lietus lāses un sniegpārslas noslēpjas mākoņos. Pa kādam saules staram sāk staigāt pa zemes virsmu.

Mākoņi it kā nobijušies, astītes kājstarpē iežmieguši, aizslīd. Saule. Kas tad tas? Varavīksne!!! Tā ir kā vārti. Vārti radošumam, azartam un nerimtai kustībai. Vārti kaut kam jaunam. Vārti “Tiešraidei”. Varavīksne ir kā zīme tam, ka viss skaistais rodas sadarbības, rosīšanās, varbūt strīdēšanās, un, protams, arī kompromisa un izlīgšanas rezultātā.  Gluži tāpat ik gadu top Valentīndienas šovs. Šogad tas notiek saskaņā ar norisēm dabā.

Veras aizkars un viss var sākties. Šova vadītājas, stingrā žūrija un aidā!!!

  1. 3. klase. Šovs “Dziedi ar zvaigzni”. Ieradies Lauris Reiniks, Juris Ķirsons ar pavadošo grupu. Olga Rajecka. SPĒLE! AZARTS! SPORTS! KUSTĪBA! DAILE!
  2. 4. klase. Jānoskaidro, kur mīt laime! KUSTĪBA! SPORTS!
  3. 5. klase. RITMS! PRIEKS! AZARTS! SMAIDS LŪPĀS!
  4. 6. klase. Šovs “Lauku sēta”. VIENOTĪBA!
  5. 7. klase. Šovs “Sirdsdziesma”. Kāda būs dzīve? Putojoša, bangojoša. Aptauja par aizgājušā gada dziesmām. Guntis Veits un Latgales dāmu tops. Gregs un Sabīne Berezina (Sonora). “Mans suns ir letiņš” (Oskars). PĀRDOMAS! SMELDZE! PATRIOTISMS! VIENOTĪBA!
  6. 8. klase. Šovs “Ugunsgrēks”. MIERS! SADZĪVE! VILTUS! ATKARĪBAS! SPORTS!

9.klase. Šovs “X faktors”. Markuss Riva (Kārlis).

  • “Larē”(Laura, Rēzija). PĀRLIECINĀTĪBA! ENERĢIJA! RITMS!
  • “Neandertālietis” (Mareks). OMULĪGS! VIENKĀRŠĪBA!
  • “Planktoni” (Madars, Adrians) ATKARĪBAS!
  • Magone Burka  (Ailands). ROMANTISMS!