Slider

Draudzības dienas pārgājiens

20200222_102252
20200222_102252
Tā kā 22.februārī savulaik dzimis skautisma dibinātājs Roberts Beidens-Pauels un ilggadējā gaidu kustības vadītāja Olave Baidena-Pauela, visā pasaulē to atzīmē kā starptautisko skautu un gaidu draudzības dienu, arī Stāķu 18. skautu un gaidu vienība kopā ar domubiedriem šajā dienā devās pārgājienā.

 

 

Pasākuma mērķis bija iepazīt tuvāko apkārtni un parādīt draugiem, ko parasti darām nodarbībās, kā arī popularizēt skautu un gaidu kustību. Veiksmīgi pielietojām iepriekš apgūtās prasmes mezglu siešanā, nojumes celšanā, ugunskura kuršanā. Spītējot lietum un stiprajam vējam, bijām aktīvi un interesanti pavadījām dienu. Kā zināms, grūtības norūda raksturu un iemāca novērtēt skaistos mirkļus, ko ikdienas steigā dažkārt nepamanām.

Aina Rubene,

Stāķu 18. SGV vadītāja