Miķeļdiena
Sēņu čempionāts
Tēvu diena
Zinību diena
Erasmus+ kursi Malagā
previous arrow
next arrow
Slider

Izklausies dzirdēts

P2110085Atkal februāris, atkal Valentīndienas noskaņas!
Stāķu pamatskolā šovs “Izklausies dzirdēts”. Pasākuma mērķis ir dot iespēju skolēniem izteikt, apliecināt savus talantus, veicināt radošumu, vairot prieku, draudzīgumu un citas pozitīvās emocijas. Šogad izklausāmies dzirdēti dažādu mūzikas stilu ritmos. Katra klase ar savu priekšnesumu skatītājiem atklāj spilgtākās līnijas mūzikas vēstures skanīgajos ceļos. Tiek pārstāvēti visdažādākie stili – sākot no regeja, hiphop, folkmūzikas līdz pat šlāgerim, rokam un džezam. Pasākumu atklāj meiteņu deju grupas. Dejotājas šova dalībniekus ievada daudzveidīgajā mūzikas ritmu pasaulē.

Dejotāju iedvesmoti 2. klases skolēni dziesmu “Mazcenas mobilais telefons” interpretē mūsdienīgā skatījumā.

3. klase džeza smalko melodiju apņemti pārtop galantos māksliniekos. 4. klases roboti atver elektroniskās mūzikas mistēriju. 5. klases mākslinieki – simfoniskās un vokālās mūzikas izpildītāji – apliecina, ka klasiskā mūzika var būt ļoti aizraujoša. Šova skatītāji un žūrija loka kājas kopā ar 6. un 8. klases kantrī un teātra mūzikas interešu grupām. Spilgta, nepārspējama ir Olga Rajecka un 7. klase dziesmā “Saule riet” . Šova kulminācija, protams, metāliskais roks 9. klases panku izpildījumā. Ar ovācijām tiek sagaidīts slavenais reperis Gustavo (jauniešu centra “Bāze” vadītāja Valērija) un skolas darbinieku hiphop kustību grupa. Pasākuma vadītāji Vinona un Dairis Kristers šovu noslēdz ar uzmundrinājumu: “Nekas jau nebeidzas, jo mūzikas un dzīves ritmi turpinās”.
Skolēnu pašpārvalde pateicas šova “Izklausies dzirdēts” organizētājiem: foto māksliniecēm Alisei un Ievai par iespēju fiksēt šova mirkļus īpašajā “Izklausies dzirdēts” fotostudijā, scenogrāfei Lāsmai, dīdžejiem Madaram, Adrianam. Erudītajai žūrijai – brīvprātīgajam jaunietim no Itālijas Mimmo, jauniešu centra pārstāvei Lanai Upītei, vecākiem Vilnim Ziediņam, Ivetai Kozlovskai, pedagogiem Lāsmai Paiderei, Arvim Rubenim, Inesei Bodunovai, Elēnai Obrumānei, Stradu pagasta kultūras darba organizētājām Alisei Dunei un Ievai Šumakovai.

 

Stāķu pamatskolas pašpārvaldes preses pārstāve Alvīne Ivanova

ozio_gallery_nano