Miķeļdiena
Sēņu čempionāts
Tēvu diena
Zinību diena
Erasmus+ kursi Malagā
previous arrow
next arrow
Slider

Tēvu dienas aktivitātes

logo_bez_fona
logo_bez_fona

Mūsu Stāķu pamatskolā ir izveidojusies jauka tradīcija - septembra otrajā svētdienā svinēt Tēvu dienu, jo tētim katrā ģimenē ir īpaša loma, un kopā pavadītais laiks ar bērniem ir nenovērtējams.

Baudot atvasaras saulaino un silto laiku, Stāķu parkā bija ieradušās gan Stāķu pamatskolas skolēnu, gan tuvējā apkārtnē dzīvojošās ģimenes, kas ar lielu aizrautību piedalījās 7. un 8.klašu skolēnu  organizētajās sportiskajās aktivitātēs. Ikviens varēja izmēģināt savu varējumu, ejot pa virvi un staigājot ar ķekatām, sverot ābolus, metot ar bumbiņām pa mērķi.

Savu saliedētību ģimenes parādīja stafetē. Apmeklētājiem bija iespēja darboties radošajās darbnīcās, izgatavojot jauku kaklasaiti tētim un rudenīgus dekorus ar mīlīgiem tārpiņiem.

Kamēr visi apmeklētāji čakli darbojās aktivitātēs, uz ugunskura tika vārīta garšīga zupa. Pasākuma noslēgumā saliedētākās ģimenes saņēma dāvanu kartes kafejnīcā “Kantes krogs”, kas būs jauka iespēja pavadīt savu laiku kopā, veiksmīgākie un sportiskākie dalībnieki dažādas saldas un ikdienai nepieciešamas balviņas.

Šogad pasākums “Tēvu diena” ir iekļauts Erasmus+ programmas projekta “Safe school- successful students”, Nr. 2017-1-DE03-KA219-035485_5 aktivitātēs.