Slider

7.klases skolēni ZZ Čempionāta finālā!

ZZ Čempionāts jau tradicionāli ir kļuvis par vienu no gada gaidītākajiem skolēnu notikumiem. 7.klases skolēni tajā piedalās jau ceturto gadu, bet šogad pirmo reizi nokļuva finālā. Lai nokļūtu līdz finālam bija jābūt radošiem, pacietīgiem, čakliem un draudzīgiem. Pusfinālā liels izaicinājums bija seši uzdevumi. Katram individuāli bija jāatmin Mēmajā šovā parādītās lietas un jāatrod atbildes uz āķīgiem fizikas jautājumiem.

Visi kopā veidojām fotokolāžu par sevi, saviem faniem, ZZ Čempionāta karogu, vietu skolā, ar ko mēs lepojamies. Mums izdevās radoši izveidot video par  “lauvu”  un Tele2 pārklājumu Latvijā (jo čempionāta sponsori bija Lion un Tele2), kā arī nofilmēt fizikas eksperimentu. Vislielākās grūtības sagādāja izveidot elektrodrošības memes.

ZZ Čempionāta fināls notika 25.maijā Ropažos sporta kompleksā “333”, kur satikās 180 klašu kolektīvi 7.-9.klašu grupā. Visas dienas garumā mums bija jāveic 8 interesanti uzdevumi gan uz sauszemes, gan ūdenī, gan gaisā, gan sporta laukumā, kartinga trasē, gan mežā. Mums liels prieks par kopvērtējumā iegūto 67. vietu (no 180 komandām), bet vēl lielāks prieks, ka trīs disciplīnās esam iekļuvuši labāko desmitniekā.

Flickr Suite Plugin ERROR! Flickr API Error: - "Photoset not found"