Slider

Stāķu klavieru klases audzēkņi sniedz koncertu savām ģimenēm

Sestdien,9.jūnijā Stāķu klavieru klases audzēkņi sniedza nelielu koncertiņu savām ģimenītēm.Stāsta klavieru skolotāja Daira :''Daudzus gadus darbojos Gulbenes luterāņu draudzē,esmu viena no ērģelniecēm.Jau vairākus gadus iepazīstinu manus Stāķu jaunos pianistus ar lielāko no mūzikas instrumentiem- ērģelēm.Kādēļ gan šādu iespēju neizmantot,ja tā tik viegli sasniedzama?


Kad lielie skolas darbi garām,bet vēl ir spēks kam jaunam-jūnija pirmajā nedēļā dodamies apgūt jaunas iemaņas. Šogad ar ērģelēm iepazīties aicināju jaunākos- pirmās klases audzēkņus. Izpētījām instrumenta uzbūvi,prātojām,ar ko klavieres atšķiras no ērģelēm,mēģinājām stabulēs gaisu iepūst paši, trenējāmies dažādas tautasdziesmas izspēlēt tikai ar kāju pedāļiem.Iemācījāmies saviem skaņdarbiņiem pielāgot reģistrus un tos patstāvīgi ieslēgt. Visbeidzot,sagatavojām nelielu programmiņu saviem vecākiem.Prieks bija redzēt klausītāju rindās ne tikai ģimenes,bet arī omītes,krustmāmiņas.Paldies arī audzinātājai,skolotājai Zintai Vēciņai par apciemojumu.

Ērģeļspēli mācījās Alise,Ieva,Marta ,Kristiāna,Gustavs,Kristiāns un Justīne. 
Domāju,ka šādus ''skanīgos parsteigumus'' sarūpēsim atkal citu vasariņ'. Bet nu - atpūta!!

 

Flickr Suite Plugin ERROR! Flickr API Error: - "Photoset not found"