Slider

Stāķu pamatskolā viesojas uzņēmums "ZIB tekstils"

Stāķu pamatskolas skolēniem bija lieliska iespēja tikties ar uzņēmuma "ZIB tekstils" galveno dizaineri Līvu Liniņu un vienu no uzņēmuma idejas radītājām Irēnu Andrejevu. Tikšanās laikā Līva pastāstīja par sevi, savu ceļu līdz uzņēmumam "ZIB tekstils" un par iemaņām, kas tika attīstītas ceļā uz savu sapņu darbu. Dizainere skolēniem deva arī noderīgus padomus izvēloties izglītības iestādes un nākošās darba vietas, kā arī iedrošināja pieņemt izaicinājumus, kas liek iemācīties ko jaunu.

"Apģērbu zīmola ZIB* ideja ir ielikt mazliet mākslas ikdienas apģērbā. Katrs apģērbs tiek radīts ar rokām ZIB* darbnīcā Rīgā, tādēļ tā izstrāde parasti norit 3 - 7 darba dienas. Iespēju robežās, pasūtījumiem cenšamies atrast individuālu pieeju, piedāvājot pielāgot apģērba izmēru un garumu. Sazinieties ar mums un centīsimies palīdzēt!

ZIB* piedāvā ērtus un oriģinālus trikotāžas apģērbus, kā arī košus aksesuārus. Apdrukās atdzīvojas mūsu zīmējumi un gleznojumi, tāpēc katrs apģērba gabals ir atšķirīgs un unikāls ar savu smalko krāsu toni vai pilieniem audumā."

Tikšanās otrajā daļā skolēniem bija iespēja izmēģināt, kā tas ir - veidot dizainu apģērbam sietspiedes tehnikā. Skolēni varēja izvēlēties krāsu salikumus, dažādu rakstu sietus un apdrukāt līdz paņemtos apģērbus. Dažiem tapa krāsaini krekliņi, citiem sapņaina gultas veļa. 

Paldies uzņēmuma "ZIB tekstils" darbiniecēm par atsaucību  un iesaistīšanos šajā pasākumā.

Karjeras attīstības atbalsta pasākums
“Radu, vadu, daru-ESMU!”
2018. gada 6.aprīlī no pl. 10.00 līdz 15.00
Gulbenes novada Stāķu pamatskolā
Pasākuma mērķis: iepazīt iespējas un darbu uzņēmējdarbības vidē, izzināt uzņēmējdarbības vides  izaicinājumus, izzināt  prasmes, kas palīdz noturēties uzņēmējdarbības vidē, attīstīt un realizēt biznesa idejas, izmēģināt savas prasmes aplūkotajā uzņēmējdarbības jomā, lai radītu interesi un vēlmi darboties biznesa vidē.
Pasākums notiek projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Flickr Suite Plugin ERROR! Flickr API Error: - "Photoset not found"