Miķeļdiena
Sēņu čempionāts
Tēvu diena
Zinību diena
Erasmus+ kursi Malagā
previous arrow
next arrow
Slider

Tikšanās ar "ZIB tekstils" dizaineri

10:20 tikšanās ar uzņēmuma "ZIB tekstils" apģērbu dizaineri. Pēc tam nākamajās mācību stundās 9.,8.,7. klasēm darbošanās - apģērba dizaina veidošana sietspiedes tehnikā. Līdz jāņēm 1-3 lietas, ko gribi apdrukāt, ieteicams  dabīga auduma, vienkrāsainas, gludas, bez nošuvēm vai kabatām.

Apģērbu zīmola ZIB* ideja ir ielikt mazliet mākslas ikdienas apģērbā. Katrs apģērbs tiek radīts ar rokām ZIB* darbnīcā Rīgā, tādēļ tā izstrāde parasti norit 3 - 7 darba dienas. Iespēju robežās, pasūtījumiem cenšamies atrast individuālu pieeju, piedāvājot pielāgot apģērba izmēru un garumu. Sazinieties ar mums un centīsimies palīdzēt!

ZIB* piedāvā ērtus un oriģinālus trikotāžas apģērbus, kā arī košus aksesuārus. Apdrukās atdzīvojas mūsu zīmējumi un gleznojumi, tāpēc katrs apģērba gabals ir atšķirīgs un unikāls ar savu smalko krāsu toni vai pilieniem audumā.

Flickr Suite Plugin ERROR! Flickr API Error: - "Photo "40333579125" not found (invalid ID)"