Miķeļdiena
Sēņu čempionāts
Tēvu diena
Zinību diena
Erasmus+ kursi Malagā
previous arrow
next arrow
Slider

Valentīndienas šovs "Draudzības serpentīns"

Šo ceturtdien Stāķu pamatskolā norisināsies Valetntīndienas šovs "Draudzības serpentīns", kura laikā katrai klase skatītājiem demonstrēs savu priekšnesumu. Pasākuma sākums 16:00, pēc tam diskotēka skolēniem. Nolikums: https://drive.google.com/open?id=1QYPI2k-6qkXyZZuM-W4tXegK6ryfAbXV

 Februāris tika veltīts tematam “Draudzība- sadarbība- tolerance”. Visi čakli gatavojāmies šovam “Draudzības serpentīns” un 22.februārī bijām gandarīti par gala rezultātu, kur dažādos žanros parādījām draudzību. Žūrija, kā sastāvā bija skolotāji Elēna Obrumāne un Aiva Aleksandrova, vecāku pārstāvis Vilnis Ziediņš, Kultūras un jauniešu darba organizatore Alise Rubene-Dūne,  brīvprātīgie Marco un Nuno no Portugāles un “slepenie” novērotāji,  vērtēja gan ideju, gan tērpu, gan kustību mākslu, bet vissvarīgākā bija tēmas “draudzība” atspoguļošana un visas klases iesaistīšanās šovā. Priekšnesumus bija sagatavojuši ne tikai klašu kolektīvi, bet arī skolotāji un skolas darbinieki. Visi ieguva saldās balvas, bet draudzīgākās klases saņēma dāvanu kartes. 7.klases skolēni dosies uz Kalnienu, kur piedalīsies kopīgās aktivitātēs z/s “Dzelzavieši”. Savukārt, 9.klases skolēni dosies saliedēšanās, šķēršļu un piedzīvojumu pārgājienā, ko organizē tūrisma saimniecība "Ozoldruvas" Galgauskas pagastā.

Neliels ieskats šovā: