Miķeļdiena
Sēņu čempionāts
Tēvu diena
Zinību diena
Erasmus+ kursi Malagā
previous arrow
next arrow
Slider

LOGO konkursa rezultāti

LOGO_0002
LOGO_0002
Janvāra sākumā septiņas projektā iesaistītajās skolās notika balsošana par projekta logo. Savus logo bija iesniegušas skolas no Polijas, Turcijas, Latvijas, Rumānijas, Portugāles un Itālijas. Balsot drīkstēja 10 skolēni no katras skolas, izvēloties divus sev tīkamākos logo, savu izvēli komentējot. Latvijas logo, kā autore ir 7.klases skolniece Laura Vaņicka, saņēma visvairāk balsu un kļuva par projekta “Safe School- Successful Students” logo!

Balsotāji par mūsu logo raksta:

 “Man patīk šis logo, jo tas rāda valstu kopības sajūtu, kas ,kokam augot, būs vēl lielāka un spēcīgāka.”

“Man patīk šis logo, jo tas ir zīmēts ar roku un ir košās krāsās.”

“Man patīk šis logo, jo tas ir profesionāls.”

“Šis ir vislabākais logo.”

“Kokam ir dvēsele kā cilvēkiem, kas var būt draudzīgi un palīdzēt cits citam.”

“Kokā ir redzama dzīvība, kas skolās ir ļoti svarīga.”

 

LOGO_0002
LOGO_0002