Miķeļdiena
Sēņu čempionāts
Tēvu diena
Zinību diena
Erasmus+ kursi Malagā
previous arrow
next arrow
Slider

Labdarības akcija “Iepriecini vientuļo Ziemassvētkos”

Decembrī skolēnu pašpārvalde organizēja akciju “Iepriecini vientuļo Ziemassvētkos”. Akcijas mērķis bija dāvināt Gulbenes pansionāta iemītniekiem pašgatavoto gardumu paciņas.Gardumus – veselīgos auzu pārslu cepumus gatavoja 8. klases skolēni Rēzija Ziediņa, Sanija Evija Vīksniņa, Karīna Kamarūte, Mareks Vaičuls, Adrians Eiklons,  Laura Vaņicka sociālā pedagoga Renātes Kozānes vadībā. 

 

5., 6. klases bērni rakstīja eņģeļa vēstījumus vientuļam cilvēkam  Ziemassvētkos, tos noformēja ar zīmējumiem un pievienoja gardumu paciņām.

Mēs ļoti ceram, ka izdevās kādu cilvēku Ziemassvētkos iepriecināt!

Paldies virtuves darbiniecēm Liānai Šķirpānei, Agitai Lūsei, Līgai Lasumai – Lasmanei par atbalstu!